5/5 - (1 vote)

Duński producent od lat wprowadza na rynek rozwiązania hydrauliczne pierwszorzędnej jakości. W tym poradniku przyjrzymy się zestawom hydroforowym. Podpowiadamy, które modele cieszą się największym zainteresowaniem i jak wybrać sprzęt najlepiej dopasowany do własnych potrzeb.

Dlaczego warto postawić na zestaw hydroforowy Grundfos?

Zestawy hydroforowe obejmują urządzenia, które pozwalają na ciągły dostęp do wody o stałym ciśnieniu. Sprzęty renomowanych producentów zapewniają wysoką funkcjonalność i komfort pracy. Kolejnym atutem jest odporna na różne uszkodzenia konstrukcja, która zapewni wieloletnią trwałość, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że sprzęt się niedługo zepsuje i narazi Cię na dodatkowe koszty.

Najważniejszą rzeczą, na którą powinno się zwracać uwagę przy wyborze zestawu hydroforowego, jest jego specyfikacja techniczna. Do najważniejszych parametrów technicznych zestawów hydroforowych należą:

  • moc silnika,
  • maksymalna wydajność,
  • pojemność zbiornika,
  • maksymalna wysokość podnoszenia,
  • konstrukcja wirnika.

Przed zakupem porównaj elementy specyfikacji i na tej podstawie wybierz sprzęt, który spełni oczekiwane zastosowania. Niezawodne urządzenia, w tym zestaw hydroforowy Grundfos znajdziesz na stronie https://ogrody24.pl/zestawy/zestawy-hydroforowe. Oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana, więc na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Dobór zestawu hydroforowego Grundfos – poznaj niezawodne konstrukcje

Szukasz niezawodnego zestawu, który zapewni funkcjonalność na najwyższym poziomie? Jesteś w dobrym miejscu. Poniżej opisaliśmy kilka popularnych modeli z oferty sklepu Ogrody24.pl. Z naszymi wskazówkami na pewno wybierzesz idealny sprzęt dla siebie.

Zestaw hydroforowy Grundfos JP 4-47 230V – 200

Ten zestaw charakteryzuje się mocą na poziomie 850 W, a maksymalna wydajność sięga 60 litrów na minutę. Natomiast wysokość podnoszenia to 42 metry. Konstrukcja jest wyposażona w jednostopniową i samozasysającą pompę odśrodkową JP 4-47, a wbudowany eżektor gwarantuje optymalne właściwości samozasysania. Z kolei zbiornik przeponowy ma pojemność 200 litrów.

Za wyborem zestawu przemawia również wysokiej klasy konstrukcja. Otóż wałek, wirniki, dyfuzory, korpusy (tłoczny i ssący) są wykonane z niezawodnej stali nierdzewnej. Ponadto zestaw uzyskał stopień ochrony IP44, więc nie musisz martwić się o wnikanie wody, kurzu czy pyłu. Sklep Ogrody24.pl oferuje również model z pompą JP 4-47 z 24-litrowym zbiornikiem.

Zestaw hydroforowy JP 5-48 230V – 200L

Kolejny zestaw ze zbiornikiem 200-litrowym zawiera pompę JP 5-48, wykonaną ze stali nierdzewnej i kompozytu. Wewnątrz działa jednofazowy silnik o mocy 1400 W, który zapewnia wydajność rzędu 80 litrów na minutę. Z kolei wysokość podnoszenia sięga 48 metrów.

Mowa o mobilnej pompie, gdyż jej niewielkie rozmiary umożliwiają łatwe przenoszenie. Dlatego znakomicie sprawdzi się np. na działce czy podczas nawadniania ogrodu. Zestaw z pompą JP 5-48 jest dostępny również w wariancie ze zbiornikiem o pojemności 150 litrów. W sklepie Ogrody24.pl na pewno znajdziesz coś dla siebie.