5/5 - (1 vote)

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi – ogomna ilość potu wykapanego na zawodach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami wlaczą sportowcy (profesjonaliści oraz amatorzy) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby w pierszej kolejności posłużyć do wypracowania, a następnie utworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie sukcesy zdobywasz. Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że stroje SMMASH są nadzwyczajne? Prezentujemy przykłady innowacyjnych metod, które w nich zastosowaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz zbadać ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym treningu oczywiście wytwarza się pot, a wraz z nim – uciążliwe „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich podstawowym źródłem. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z racji tego włókna zawierające się w ubraniach SMMASH, posiadają neitypowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym czynnikiem umożliwiającym bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale i skutecznie hamują pojawianie się oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby stworzyć Ci perfekcyjne możliwości do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie utrudniają Twoich ruchów,gwarantują doskonałe “czucie” oraz komfort, w odzieży SMMASH wykorzystujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej nasze produkty zyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – właściwie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z najważniejszych elementów, który decyduje o komforcie, stanie zmęczenia, a przede wszystkim – rezultat ćwiczeń. Jeśli chcemy w trakcie uprawiania sportu oddawać z siebie 100% – musisz zadbać o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z pomocą ponownie przychodzi nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, jednocześnie czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych tkanin termoaktywnych.

Każde z grafik są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika pozwala zyskać nawet 40% intensywniejsze barwy, a co najważniejsze – nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest nieszkodliwa i z powodzeniem może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w trakcie codziennych treningów lub mierząc się na zawodach. Z całą pewnością natychmiastowo odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!