Wiśnie w sadzie zabezpieczone za pomocą zielonej siatki sznurkowej
5/5 - (1 vote)

Na co zwracać uwagę, kupując siatki sznurkowe? Producent – wydawać by się mogło – nie jest w tej kategorii produktów najważniejszą kwestią. Wszak siatka to siatka. Jednak lepiej postawić na firmę z doświadczeniem i szerokim asortymentem, taką jak Symar. Dlaczego warto z nią współpracować?

Firma Symar – podstawowe informacje

Symar oferuje siatki sznurkowe zabezpieczające do różnych zastosowań. Asortyment obejmuje aż kilkadziesiąt rodzajów produktów, dlatego każdy znajdzie dla siebie ten właściwy. Bardzo dużą popularnością cieszą się piłkochwyty i modele sportowe, m.in. do siatkówki, tenisa oraz do bramek. Niemniej godne uwagi są także siatki na:

  • balkon,
  • rusztowania i elewacje,
  • przyczepy i kontenery,
  • woliery,
  • regały.

Są to funkcjonalne i solidne rozwiązania znacząco podnoszące poziom bezpieczeństwa. Firma prowadzi działalność od kilkunastu lat. Jej produkty zyskały ważne certyfikaty, choćby Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych, a także Państwowego Zakładu Higieny. Poza siatkami istnieje możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów i innych elementów, takich jak stalowe linki, karabińczyki, sznury i gumy. To kompleksowa oferta, obejmująca ponadto różne metody transportu produktów, a nawet montaż.

Siatki sznurkowe – producent Symar. Co je wyróżnia?

Najważniejsze jest to, że siatki sznurkowe opisywanego producenta można zamówić w dowolnym rozmiarze. Są przygotowywane na konkretny wymiar, co gwarantuje idealne dopasowanie. Produkty powstają z polietylenu oraz polipropylenu – a więc wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów.

Symar stawia sobie za cel produkcję siatek sznurkowych, które mogą być użytkowane przez wiele sezonów, są łatwe w montażu i demontażu, a przy tym nie wpływają negatywnie na estetykę otoczenia. Bardzo ważne jest to, że zamówienia realizowane są już od jednej sztuki.

 Kot na balkonie, na którym zamocowana została siatka sznurkowa

Atrakcyjne ceny i szybka realizacja

Niezależnie od rodzaju zamawianej siatki, nie ma ryzyka, że zakup okaże się bardzo dużym wydatkiem. Analizując szczegółowo ofertę firmy, można zauważyć, że cena za metr kwadratowy rozpoczyna się już od 7 – 9 zł. W przypadku modeli na woliery czy drzewa jest to nawet ok. 2 – 5 zł za metr kwadratowy.

Atrakcyjna cena idzie w parze ze sprawną realizacją zamówień. Najczęściej czas oczekiwania to 2 – 5 dni roboczych. Klienci otrzymują potrzebne siatki sznurkowe tak szybko, jak to możliwe.

Jak wygląda składanie zamówienia?

Siatkę można zamówić online, bezpośrednio w sklepie. Wystarczy znaleźć odpowiedni produkt, a następnie określić szerokość, długość i ewentualne dodatkowe parametry – przykładowo kolor. Nie jest to więc zbyt skomplikowane.

W przypadku wątpliwości lub chęci dopytania o szczegóły można skontaktować się z producentem telefonicznie bądź mailowo. Konsultant rozwieje wszelkie wątpliwości i wskaże, która siatka pleciona sznurkowa będzie najlepszym wyborem do danego zastosowania.


Symar – producent z wieloletnim doświadczeniem, który współpracuje z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi. Postaw na siatki sznurkowe z gwarancją!